Jozef Banáš, ktorý sympatizuje a verí v metódy Igora Bukovského, dnes stratil reč. Koronavírus sa na jeho živote totiž pripísal o čosi viac, ako bolo pôvodne prezentované a zľahčované. Bukovského teória posilňovania imunity otcovi najznámejšej slovenskej moderátorky Adely Vinczeovej nepomohla, leží v nemocnici!

Jeden z najväčších slovenských popieračov vážnosti infekcie koronavírusu dnes leží v nemocnici! Sanitka ho odviezla potom, čo sa nebol schopný bezproblémovo presunúť ani na toaletu, potvrdila Adela Vinczová. “Otca odviezla sanitka kvôli tomu, že mal taký ťažší priebeh Covidu. Otec 10 dní ležal, ležal dodnes, kým ho neodviezli… Môj otec je fit, na nič sa nelieči, neberie žiadne lieky… Zrazu nebol schopný sa nadýchnuť,” opisuje situáciu Adela.

Viktor a Adela Vinczeovci tak vo videu apelujú na verejnosť, ktorá Covid-19 a jeho priebeh berú na ľahkú váhu. Jozef Banáš bol verejným príkladom toho, že vírus môže sadnúť aj na človeka, ktorý sa o svoje telo vzorne stará a pravidelne posilňuje imunitu: “Asi viete, že mal na koronu trošku iný názor, neviem, hovorím v minulom čase, lebo možno teraz trošku pozmenil ten názor,” tvrdí Adela. Celé video vyjadrenia manželov Vinczeovcov nájdete nižšie.

Jozef Banáš sa pravidelne prihovára svojim priaznivcom na sociálnej sieti. Z príspevkov aj z cestovateľských zážitkov je jasné, že telo spisovateľa by mohlo zvládnuť takmer čokoľvek: “Pozdravujem všetkých z chladnej rannej meditácie podľa skvelého chlapíka Wima Hofa vo vakcínovom jazere. Ako hovorí môj múdry priateľ ohľadom korony – najhoršia choroba je z preplašenia,” tvrdil sebavedomo Banáš.

Dnes už spisovateľ leží v nemocnici a môže iba tajne dúfať, že ošetrujúci lekári nečítali jeho novembrové vyjadrenie na sociálnej sieti: “Verím však, že sú aj lekári, ktorým ide o to, aby sme boli zdraví. Len akosi vás, dámy a páni, nie je počuť. Prestávam to chápať. Normálni lekári, ktorí ste prisahali na Hyppokrata, kde ste? Vie mi to niekto vysvetliť?” pýta sa v príspevku spred mesiaca Banáš.

http://streamable.com/ey8tcx

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/viktorvincze, FB/Jozef Banáš | Video: streamable.com | Foto: FB/ Jozef Banáš, commons.wikimedia.org