Sociálnu sieť zaplavili kamerové záznamy zo zásahu mužov zákona, ktorí zadržali ženu skutočne nešťastným spôsobom. Do život ohrozujúcej situácie tak dostali nielen seba, ale aj ju samotnú. K incidentu totiž došlo priamo na koľajniciach!

Nedávno prenasledovali policajti z amerického Colorada mladú ženu Yareni Rios-Gonzalezovú, ktorá mala byť zapletená do trestného činu spojeného s držbou zbrane. Vodička pred mužmi zákona pár minút unikala, no napokon sa rozhodla čeliť spravodlivosti a zastavila pri železničnom priecestí.

20-ročnú ženu napokon zadržali a umiestnili ju na zadné sedadlo policajného auta, ktoré stálo priamo na koľajniciach. Ani jeden z nich si neuvedomil, že kedykoľvek môže prísť vlak. Tak sa napokon aj stalo a prichádzajúca náprava zmietla vozidlo bez väčšej námahy.

Akoby zázrakom zadržaná vodička nehodu prežila, no utrpela početné zlomeniny a vážne poranenie hlavy. Momentálne je hospitalizovaná a do prípadu sa už zapojil aj jej právny zástupca, ktorý je úprimne prekvapený, že zo zrážky s vlakom vyviazla živá. Vyšetrovanie trestnej činnosti mladej Američanky i pochybenie policajtov je v rukách orgánov činných v trestnom konaní.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: denverpost.com  |  Foto: YT/WKYC Channel 3, Unsplash  |  Video: Streamable.com