Polícia Slovenskej republiky zverejnila šokujúce video. Vodič z Bardejova (44) vyletel pred tunelom Bôrik na svojom BMW do vzduchu. Ešte neuveriteľnejší je záver videa!

Polícia Slovenskej repulbiky zverejnila pred chvíľou šokujúce video z tunela Bôrik. 44-ročný vodič BMW tam zrejme v dôsledku mikrospánku vyšiel mimo jazdnej dráhy a po odraze vyletel s autom do vzduchu.

Video ako z akčného filmu však malo ešte neuveriteľnejší záver. Akoby zázrakom sa mužovi nič nestalo a potom, ako napokon dopadol na všetky štyri kolesá, vyšiel po vlastných von. Okrem drobného ošetrenia nebol dokonca nutný ani len prevoz do nemocnice, no jeho auto s vyčíslenou škodou na 40-tisíc eur zrejme skončí na vrakovisku. Dychová skúška bola vodičovi vykonaná na mieste s negatívnym výsledkom.

Slováci v komentároch nemôžu tomuto počinu uveriť a hovoria o jeho druhom narodení. Iní zas prirovnávajú výkon Bardejovčana ku hre GTA. Všetci sa však zhodujú na tom, že takéto šťastie sa nevidí každý deň a vodič by sa mal dávať nabudúce väčší pozor.

Zdroj | Foto: Facebook/ Polícia SR