Vzťah s cudzincom sa nemusí vždy skončiť len šťastným koncom alebo doráňaným srdcom. V prípade, že dvojica splodí spoločného potomka a následne si prestane rozumieť, sa situácia môže veľmi rýchlosť zvrtnúť. Na vlastnej koži to pocítila aj matka, ktorá je vydatá za Američana, pričom spolu majú 5-ročnú dcérku.

Šokujúci prípad priniesla relácia 168 hodín pod taktovkou Českej televízie. Lenka Sloan Krejčová sa vydala za Američana, pričom spoločne s 5-ročnou dcérou Ellou pricestovali do Česka v roku 2016. Zúfalá matka sa vyjadrila, že sa sem mali natrvalo presťahovať, no otec dieťaťa stále tvrdí, že išlo iba o návštevu.

Vzťah manželov sa však veľmi rýchlo rozpadol a nahnevaný muž podal na partnerku žalobu za únos, v dôsledku čoho požadoval návrat dievčatka do USA. Do celého procesu sa zapojil súd, sociálny pracovník aj psychológovia, ktorí sa zhodli na názore, že dieťa žije v Česku a otec je nútený sa s týmto faktom zmieriť.

Američan sa však odvolal a súd napokon rozhodol o úplnom opaku. Dieťa bolo deň pred odchodom do USA násilne odobraté exekútormi o pol šiestej ráno v dome matky. Lenka však zistila, že jej stále právoplatný manžel potrebuje pasy a na oboch narazila pred americkou ambasádou. Video zachytáva napätú situáciu pred úradom, pričom sa rodičia o dieťa doslova naťahovali. O svoju dcérku však nakoniec prišla, keďže sa už momentálne nachádza v zahraničí aj napriek tomu, že vôbec nevie po anglicky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

https://streamable.com/m86p0

Zdroj | Foto: Facebook/168 hodín  |  Video: Streamable.com