Zuzana Haasová to v živote nemala nikdy ľahké. Okrem toho, že je cukrovkárka jej stroskotalo prvé manželstvo a opakovane potratila vo vysokom štádiu tehotenstva. 

[sociallocker]Zuzka je veľká bojovníčka. V prvom manželstve s hudobníkom Romanom Féderom si toho naozaj veľa vytrpela. Ešte aj po rokoch spomína na najťažšie životné obdobie so stiahnutým žalúdkom. Blondínka si pred viac ako šiestimi rokmi prešla komplikovaným rozvodom. Haasová sa aj vďaka tejto skúsenosti rozhodla pomáhať ženám, ktoré si prešli domácim násilím. Podporila tak projekt Silnejšia po každej stránke. Rozvod, ktorý ma ona samotná za sebou sprevádzali rôzne turbulencie a drsné slovné útoky neskončili ani po rozvode.

Herečka našla šťastie až po boku svojho druhého manžela Martina. S ním vychováva svoju dcéru Romanku, ktorú má z prvého manželstva. O spoločné dieťatko sa manželia pokúšali už niekoľkokrát, ale  Zuzka bohužiaľ potratila už dve detičky. Dvojica sa však nevzdáva a pevne verí, že raz sa ich rodina rozrastie. My im držíme palce a pevne veríme, že sa ich veľké prianie raz naplní.

Zdroj:  cas.sk | Foto:  Facebook
[/sociallocker]