Turminátor a neohrozený šampión v cestnej cyklistike Peter Sagan sa s manželkou Katkou len prednedávnom stali rodičia. Ako ho zmenila otcovská rola a čo prezradil na malého synčeka?

Koncom minuloročného októbra do ich rodiny pribudol malý Marlon, ktorý dostal meno po slávnom hollywoodskom hercovi. Odvtedy si obaja plnými dúškami užívajú každý okamih, strávený s týmto malým zázrakom.

Peťo sa pre cyklistický portál cyclingnews.com vyjadril o svojich otcovských pocitoch: „Veľmi ma baví sa s ním maznať a hrať. Môj život sa zmenil. Sú to vskutku vzrušujúce chvíle. Katka venuje Marlonovi veľmi veľa času, ale verím, že sa to zmení, keď vyrastie. Hoci spávam menej, netrápi ma to, počítal som s tým.”

Peťo opísal, že ten pocit byť otcom je taký skvelý, že sa to nedá ani slovami opísať. Marlon im obom robí obrovskú radosť. Zároveň sú však aj chvíle, keď majú obavy, pretože nevedia, čo malého trápi. To najmä keď drobec zaplače. Ale to je taký normálny rodičovský pocit!

Napriek rodinnej atmosfére, ktorá ho nesmierne priťahuje má Peťo stále hlad po víťazstve a už sa svedomito pripravuje na tohtoročný cyklistický maratón, ktorý odštartuje na pretekoch Tour Down Under v Austrálii. Držíme mu palce!

Zdroj: cyclingnews.com | Foto: Instagram