Vierka Berkyová je späť: Superstar po rokoch zverejnila hudobné video!

Dátum:

Bývalá Superstar Vierka Berkyová mala našliapnuté na hviezdnu kariéru, ktorú však skrížili plány jej rodiny. Talentovaná speváčka odišla krátko po výhre v Superstar do Írska, kde išiel jej sen o hudbe na druhú koľaj a pódiá vymenila za prácu v hoteli či neskôr materstvo.

29-ročná rodáčka z Lučenca patrila k najväčším objavom speváckej súťaže Superstar. Útla brunetka sa vo finále šou pobila o titul s Dominikou Mirgovou, pričom diváci poslali väčší počet sms-hlasov práve jej. Vierka sa tak stala historicky treťou víťazkou, avšak po pár mesiacoch sa po nej doslova zľahla zem. Ako sa neskôr ukázalo, speváčka odišla spolu s rodinou do Írska, neskôr sa vydala za partnera Mária a porodila dve deti.

Vierka je však po čase opäť na Slovensku a aktuálne pôsobí v Liptovskom Mikuláši, kde sa aktívne venuje hudbe. Popové skladby však vymenila za gospel a život zasvätila predovšetkým Bohu a rodine. Ako uviedla pred pár mesiacmi v rozhovore pre Press.tv, momentálne je v kresťanskom spoločenstve Milosť a rok od pôrodu dcérky začína zase spievať.

Na YouTube pritom iba prednedávnom zverejnila nové video, ku ktorému dodala prekvapivý popisok: „Na slávu nášho pána a spasiteľa Ježiša Krista. Haleluja, haleluja, haleluja, amen, amen, amen.“ Po dlhých rokoch tak ide o vôbec prvé spevácke video, ktoré zdieľala samotná bývalá Superstar.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube, FB/V.B.

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...