Viktor Vincze (27) sa do povedomia divákov dostal po zahviezdení v šou Tvoja tvár znie povedome a vzťahom s najlepšou moderátorkou Adelou (37), ktorá je dnes už vyše roka jeho manželkou. Redaktor s ňou ale okrem svadby slávi aj toto neobvyklé výročie, keď sa spolu po prvýkrát…

Viktor svoj vzťah s Adelou od prvej chvíle prezentuje ako čosi výnimočné. Podľa vlastných slov sa doposiaľ nikdy nepohádali a život vo dvojici si užívajú aj vďaka častým cestám po Slovensku alebo v zahraničí, hoci Adela nedávno narovinu priznala, že je jedna vec, pre ktorú sa za Viktora hanbí. Posledne sa spoločne vydali do ďalekého Mongolska, kde si vychutnali svadobný dar od Cifrovcov.

Manželia sú už síce z exotických ciest doma, no Viktor si našiel aj ďalší dôvod na oslavu. Na svojom Instagrame zverejnil romantický záber s Adelou, ktorý vyzerá ako vystrihnutý z katalógu cestovných kancelárií. Na fotke si Vinczeovci lebedia v bazéne s rozprávkovým výhľadom a nechýba ani nežné dotýkanie hláv.

Viktor romantiku zaklincoval aj pripojeným textom: “Dva roky od prvej pusy a more zážitkov pred aj za nami ❤️ Ďakujeme Cifrovci!” vyznáva sa. Je tak jasné, že takto pred dvomi rokmi sa dvojica prvýkrát pobozkala a redaktor Televíznych novín sa rozhodol oslavovať aj toto netradičné výročie a podeliť sa oň s fanúšikmi rovnako ako v deň, keď sa podujal požiadať Adelu o ruku počas priameho prenosu v Teleráne.

Zdroj │ Foto: Instagram