Viktor Vincze je opäť o rok starší, pričom v nedeľu oslávil svoje 28. narodeniny vo veľkom štýle. Svoju drahú manželku Adelu zobral na krásne miesto, kde si užili oslavu…

Viktor Vincze je zas o rok starší. Tvár Markízy oslávila totiž túto nedeľu svoje 28. narodeniny. Bujarú oslavu ale vymenil za slovenskú prírodu na Liptove a so sebou, prirodzene, zobral aj svoju drahú polovičku Adelu. Adela pritom nedávno prezradila, prečo nechce s Viktorom moderovať.

Dvojica sa vybrala do hôr neďaleko Liptovského Mikuláša, hoci narodeniny si užili aj v spoločnosti ďalších priateľov a rodiny. Partia sa odfotila na krásnom zasnešenom svahu a okrem snehu žiaria na fotke aj šťastné úsmevy a Adelin psík Mini.

Viktor ku svojej narodeninovej fotke pripojil aj spokojný odkaz: “Perfektný narodeninový víkend. A Mini je mi vo svojom psom veku 78 rokov veľkou inšpiráciou, dúfam, že aj ja budem takto o polstoročie vedieť cválať! Ďakujem kamoši,” napísal na margo psíka. Viktor, ty máš ale do 78-čky ešte poriadne ďaleko!

Viktor si užil narodeniny s Adelou a partiou na Liptove
Minulý rok si na narodeniny zalyžovali v Jasnej

Zdroj │ Foto: Instagram