Uplynulý týždeň sa niesol v relácii Bez servítky v znamení kontroverzných súťažiacich, pričom popri neprehliadnuteľnom Adamovi Nemečkovi a Miroslave Fabušovej hrala o 500 € aj sympatická Ukrajinka Viktória Antoniuk. 23-ročná plavovláska síce pochádza z momentálne vojnou atakovanej krajiny, avšak aktuálne žije už tri roky na Slovensku.

Počas posledného týždňa si diváci relácie Bez servítky obľúbili energickú plavovlásku Viktóriu, ktorá je však v týchto dňoch ustarostená zo situácie v jej domovine. Kým Slováci sa snažia pomôcť ľuďom, ktorí museli kvôli záchrane vlastného života opustiť všetko, čo milovali, študentka ekonómie a manažmentu otvorene hovorí o strachu o svojich blízkych.

,,Ja mám na vojne chlapcov, ktorí sú spredu, a to sú moji kamaráti, známi. Dokonca, keď sa mám priznať, osoba, ktorú som milovala, je teraz tam. A proste, prvé dni som revala, nespala, nejedla,“ priznala Viktória so slzami v očiach, ktorá verí, že sa raz s priateľmi vráti do Kyjeva. Ako dodáva, je v pravidelnom kontakte so svojou rodinou, pričom známi z bojov ju upokojujú, že všetko dopadne dobre.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: TV JOJ, IG/viktorija.antonjuk, streamable.com, TV JOJ