Vilo Rozboril (51) sa v poslednom období teší úspechu v osobnom živote a užíva si voľné chvíle s manželkou Sandrou. Pred pár hodinami ale šokoval fanúšikov, keď sa im pochválil s veľkou novinkou!

Vilo Rozboril bol odjakživa spájaný s reláciou Modré z neba, ktorá sa neskôr premenovala na V siedmom nebi. Hoci sa z obrazoviek vytratil, mohol sa pochváliť úspechmi v osobnom živote. Voľné chvíle trávi moderátor so svojou krásnou manželkou Sandrou a ku šťastiu mu už zrejme nič nechýba.

Pred pár hodinami ale potešil svojich fanúšikov na sociálnej sieti, keď im oznámil veľkú novinku. Na obrazovky Tv Joj sa totiž opäť vráti obľúbená relácia V siedmom nebi, kde sa Vilo pokúsi zmeniť nešťastné osudy ľudí zo Slovenska.

Chýbať nebudú smutné príbehy s o čosi krajším koncom, emócie ani známe tváre, ktoré sa neváhajú podeliť o peniaze a pomôcť tak rodinám v núdzi. Moderátorom bude, samozrejme, Vilo, ktorý nedávno pobavil fotkou z detstva, a ktorý sa už teraz teší na vysielanie: “Pozor pozor 🙂 O dva a pol týždňa v nedeľu 25.11. na Jojke sa opäť vidíme V siedmom nebi. Tak, len toľko som vám chcel povedať 🙂 A ešte že sa teším… a dúfam, že aj vy trošku :),” napísal moderátor, ktorého mnohí diváci volajú anjel.

Vilo ohlásil návrat relácie V siedmom nebi
Momentálne si užíva voľné chvíle s manželkou Sandrou
Relácia odštartuje 25.11. 2018

Zdroj │ Foto: Instagram