Vilo Rozboril patrí k obľúbeným moderátorom televízie JOJ, pričom sa na slovenských obrazovkách objavuje už dlhé roky. Jeho tvár je spojená predovšetkým s reláciou V siedmom nebi, kde tragické príbehy ľudí nie sú jej tvorcom ľahostajné.

Relácia V siedmom nebi sa na pár mesiacov vytratila z obrazoviek a mnohí diváci sa obávali, že ťažké osudy ľudí sa už nestanú súčasťou televízneho programu. Vilo Rozboril však pred pár dňami na sociálnej sieti oznámil úžasnú novinku. Na obrazovky TV JOJ sa totiž už o pár dní opäť vráti obľúbený divácky formát.

,,Od novembra sa budeme opäť vídavať v nedeľu večer na Jojke V SIEDMOM NEBI. Teším sa na vás, verím, že budeme spolu “pri tom“,“ napísal nadšený 53-ročný moderátor. Už teraz je jasné, že tvorcovia sa budú zaoberať Slovákmi, ktorých sa výrazne dotkla pandémia koronavírusu.

Rodák z Ilavy tiež zverejnil na sociálnej sieti tajomnú fotografiu, kde stojí pri neznámych dverách. ,,Žije za nimi žena, ktorá prišla kvôli Covidu o prácu, stará sa o 3 deti, jedno choré a muž jej na ne roky neprispieva. Posledné roky dochovala aj ťažko chorú mamu. A ona si tak ticho, skryto a smutno chudobnie,“ objasnil Rozboril rozhodnutý pomôcť zúfalej matke. Diváci sa tak rozhodne môžu tešiť na dojemné príbehy plné sĺz i radosti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Vilo Rozboril  |  Foto: FB/Vilo Rozboril, YT/Televízia JOJ