Obľúbená relácia V siedmom nebi zmizla z televíznych obrazoviek so začiatkom pandémie koronavírusu, pričom iba pred pár týždňami ohlásila TV JOJ jej veľkolepý comeback. Divácky mimoriadne sledovaný program sa vráti na televízne obrazovky už o pár dní, konkrétne v nedeľnom hlavnom vysielacom čase!

Jedna z najúspešnejších slovenských televíznych šou vôbec sa už onedlho vráti na televízne obrazovky! Diváci relácie V siedmom nebi spoznali vďaka Vilovi Rozborilovi a jeho tímu množstvo ľudí, s ktorými sa osud príliš nemaznal. Kým niektorí z tých, ktorým plní TV JOJ tajné sny, trpia vážnym ochorením, iní živoria na hranici chudoby a existenčných problémov.

Práve im sa snaží štáb obľúbeného moderátora podať pomocnú ruku, čo však v čase pandémie koronavírusu nebolo možné. Posledné týždne pred Vianocami však za prísnych bezpečnostných podmienok začali opäť nakrúcať nové epizódy, v ktorých zohrávajú mimoriadnu úlohu predovšetkým emócie. Ako priznal moderátor pre TV JOJ, štáb sa každý týždeň necháva pretestovať na koronavírus, aby mohli natáčať bez rúšok, pričom s tým, samozrejme, musia súhlasiť aj aktéri relácie.

Tí im ale vždy otvorili dvere s úsmevom na perách a v mnohých prípadoch nezadržali ani slzy dojatia. “Naozaj krásne a silné situácie Siedmeho neba, aktuálnej série, ktorú začíname vysielať už túto nedeľu. Pozrite si, naozaj stojí za to,” napísal Vilo k prvým záberom relácie, o ktoré sa podelil prostredníctvom sociálnej siete.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

https://streamable.com/1vvokn

Zdroj: FB/V.R.