Nela Slováková (27) pred pár rokmi vyhrala šou Hotel Paradise a odvtedy sa drží na výslní sociálnych sietí. Našla si rozprávkovo bohatého frajera zo Slovenska, no tvrdí, že je dnes milionárkou vďaka niečomu inému.

Nela si počas posledných rokov získala na sociálnych sieťach obrovskú popularitu a jej profil sleduje viac ako 200-tisíc fanúšikov. Na fotkách sa prezentuje luxusným štýlom života a nepohrdne ani drahými darčekmi od svojho bohatého priateľa Martina. Víťazka Hotela Paradise použila svoju výhru na kúpu brnenského bytu a  chváli sa, že je dnes milionárkou, no jej priateľ s tým vraj nemá nič spoločné a všetko si zarobila vďaka biznisu s plavkami: “Neustále investujem do svojej firmy, napríklad som nakúpila nite. Nikto si nevie predstaviť, aké sú kvalitné nite drahé. Ale oplatí sa šiť kvalitne, mám toľko objednávok, že ledva stíhame vyrábať. A vďaka tomu som nezávislá a milionárka,” vysvetľuje blondínka pre Blesk.

Nela tiež prezradila, že s priateľom momentálne kupujú spoločný byt a kým Martin ten svoj na Slovensku predal, Nela bytík v Brne prenajíma. Množstvo peňazí údajne vrazili aj do svojich biznisov, a tak si na Vianoce doprajú len skromné darčeky v podobe exotickej dovolenky. Na internete už stihla mnohých ľudí svojím vyjadrením naštvať, keďže u nás pojem skromné Vianoce znamená čosi iné.

Zdroj: blesk.cz | Foto: Instagram