Úspešná česká podnikateľka a influencerka, ktorá si získala priazeň fanúšikov v reality šou Hotel Paradise, momentálne prežíva najťažšie chvíle svojho života. Len pred pár hodinami totiž prišla o milovanú babičku, pričom s bolesťou sa zverila aj prostredníctvom sociálnej siete.

33-ročná víťazka reality šou Hotel Paradise, kde svojho času zažiarila i Zuzana Plačková, prišla 30. augusta o jednu z najdôležitejších žien života. Nela Slováková, ktorá štandardne dráždi fanúšikov na sociálnych sieťach odvážnymi zábermi, v uplynulých dňoch zdieľala zopár príspevkov so starou mamou, kým len pred pár hodinami oznámila smutnú správu.

“Najlepšia babička, ktorá si do poslednej chvíle myslela, že budúci rok pôjde zase okopávať záhradku a musí ma naučiť tie kysnuté buchty. Odišla si doma. Tam, kde si to najviac milovala a mala všetkých okolo seba. Nič už nebude ako predtým,” napísala zdrvená Nela.

Prednedávnom pritom vyjadrila prianie, aby sa trápenie jej dlhodobo chorej babičky skončilo. “Tu si človek uvedomí, čo je v živote dôležité, aké malichernosti riešime,” napísala podnikateľka z Brna s výčitkou, že za starou mamou nechodila častejšie, nakoľko život je len jeden.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<< 

Zdroj: IG/nelaslovakova