Nedávno došlo k šokujúcemu incidentu medzi vodičom autobusu a cestujúcou, ktorého svedkami boli desiatky ďalších pasažierov. Iba vďaka nim neobišla žena s väčšími zraneniami. Je zarážajúce, že útočníkom sa stal samotný šofér vozidla, ktorý zrejme neovládol svoj temperament. Prípadom sa už zaoberá polícia.

Je to pár dní, čo vodič pochádzajúci zo Slovenska šoféroval autobus, ktorý smeroval do Južného Tirolska. Po necelej hodine jazdy sa mala ozvať jedna z cestujúcich, ktorá vodiča upozornila na štýl jeho jazdy. 34-ročná žena, ktorá je taktiež Slovenkou, požiadala muža, aby zastavil, keďže chce vystúpiť. Jeho agresívne šoférovanie ju totiž vystrašilo.

Autobusár odstavil vozidlo na čerpacej stanici v rakúskom Lienzi, pričom oznámil krátku prestávku. Vzápätí mal spomínanú pasažierku zraziť na zem a začať ju biť. Prestal až potom, čo zakročili ďalší ľudia, aby ho zastavili v jeho útočnom správaní.

Zranená žena zostala na benzínke a okamžite celý prípad nahlásila na polícii. Agresor mal naďalej pokračovať v jazde. Autobus po pár minútach zastavila rakúska policajná hliadka, ktorá vodiča zadržala a momentálne je trestne stíhaný v dôsledku napadnutia slovenskej občianky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: bussgeldkatalog.org  |  Foto: Depositphotos, Unsplash