Pred pár dňami došlo k tragickej udalosti, pri ktorej násilne zomrela iba 21-ročná influencerka. Jej vražde mal predchádzať telefonát, vďaka ktorému sa dostala do vopred plánovej pasce. Jej smrť je momentálne predmetom vyšetrovania.

Karla Pardiniová bola influencerkou na sociálnej sieti TikTok, kde sa tešila čoraz väčšiemu množstvu fanúšikov. K jej vražde došlo v mexickom meste Culiacán, keď mala vo večerných hodinách obdržať telefonát, podľa ktorého mala vyjsť pred dom.

21-ročná žena poslúchla, no do domu sa už nevrátila. Na druhý deň našli jej rozstrieľané telo na ulici, pričom mala byť napadnutá a niekoľkokrát postrelená. Totožnosť útočníkov nie je známa, no susedia mali polícií povedať, že v okolí videli pár ozbrojencov.

Zdrvená rodina, priatelia i jej priaznivci si nevedia vysvetliť, prečo sa stala obeťou násilného činu. Na sociálnej sieti sa totiž venovala hlavne móde a tancu. Mexické úrady zároveň vyhlásili, že išlo o 14. vraždu ženy v tejto lokalite len za tento rok, no dôvod doteraz nie je známy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: nypost.com  |  Foto: FB/Noticias Palenque Chiapas, TikTok/karlapardini