Jedna z najúspešnejších a najobľúbenejších moderátoriek televízie Markíza sa vydala! Krásna tvár Telerána, ktorá pôsobí na obrazovkách už dlhé roky, povedala svoje životné „áno“ partnerovi Richardovi.

Z Lenky Šóošovej je vydatá pani! Sympatická moderátorka Telerána zverejnila ku koncu roka 2018 na sociálnej sieti Instagram koláž fotografii, ktorej dominuje nádherná snímka. Práve na nej je tvár Markízy odetá do bielych šiat, pričom v popise priznáva, že sa vydala za svojho partnera, fotografa Richarda Raimana.

„Bola to rýchla jazda!!! 12 mesiacov objavovania nových zákutí „duálneho“ materstva, 365 dní dobrodružstiev, ktoré ste občas od rána sledovali aj naživo, 8 760 hodín lásky na tretiu. Aj vďaka tomuto roku však odštartujem rok 2019 múdrejšia, smelšia a odhodlanejšia robiť iba to, čo ma sýti dobrou náladou. S tými, čo mi energiu pomáhajú kumulovať. A hoci som tento rok veľa stratila, našla som kopec odpovedí na otázky, ktoré mi dlho vírili v hlave, nazbierala aspoň 100 kíl zážitkov a moju ruku zdobí obrúčka, ktorá len potvrdila, že byť ženou jedného muža je mojím osudom. A som za to vďačná,“ napísala ku koláži fotografii dojatá moderátorka. Šťastným novomanželom srdečne gratulujeme!

Zdroj: Instagram/LenkaSoosova