Sympatická blondínka Barbora Rakovská (32) pred pár dňami prekvapila tajnou svadbou v Kostole Nájdenia svätého kríža v obci Halič neďaleko Lučenca. Svoje “áno“ povedala komunálnemu politikovi Ľubošovi Krajčírovi. Po ceremónií, ktorá bola zahalená rúškom tajomstva, sa rozhodla pre ďalší dôležitý krok.

Barbora Rakovská sa po roku randenia s politikom Ľubošom Krajčírom v tichosti vydala. Prípravy na svadbu sa snažila čo najviac utajiť, pričom takmer nikto netušil, že sa práve v týchto dňoch plánuje postaviť pred oltár. Dokonca aj hostia priznali, že mali zákaz prezradiť, kde sa bude konať honosná veselica.

Nakoniec zrejme neodolala a pochválila sa oficiálnou svadobnou snímkou, v ktorej poďakovala všetkým gratulantom, pričom prezradila ďalšiu novinku v jej živote. „Ďakujeme za vaše priania! Veľmi si to vážime. Ďakujem našim rodinám a priateľom, že nám pripravili nezabudnuteľný a jedinečný deň D. Toľko by som vám chcela napísať milé budúce nevestičky… Zatiaľ snáď len, že pri organizovaní svadby sa obklopte pozitívnymi ľuďmi ako ja. Želám vám ešte krásny večer, priatelia! Vaša “nová“ Barbora Krajčírová,“ napísala rádiová spíkerka.

Je teda zrejmé, že po svadbe moderátorka prijala manželovo priezvisko. Aj keď nejde o nič neobvyklé, Barbora tak spravila po prvýkrát. V minulosti totiž tvorila pár s hudobníkom Tomim Popovičom, ktorý pôsobí predovšetkým v Amerike. A práve to bolo kameňom úrazu, keďže mala Barbora problémy s cestovaním za svojím partnerom.

Ich spoločná dcérka Amia má totiž priezvisko Popovič, čo je, samozrejme, iné, ako má jej mama. Z tohto dôvodu bol nutný súhlas otca pri akejkoľvek ceste do zahraničia, pričom samotný spevák navrhol, že by bolo praktickejšie, ak by si blondínka zmenila priezvisko. Do tohto životného rozhodnutia sa však vôbec nehrnula a svojho mena sa vzdať nemienila. Teraz to však urobila po roku randenia a následnej svadbe s politikom. Gratulujeme!

Zdroj: Instagram  |  Foto: Instagram