Vyjadrenia Jakubca vytočili známu lekárku: Má ísť o samé klamstvá!

Dátum:

Testovanie na pandemické ochorenie COVID-19 patrí k najdiskutovanejším témam v spoločnosti. Objavuje sa niekoľko teórií, podľa ktorých je testovanie rizikové až životu nebezpečné. K tomuto názoru sa najnovšie pridal aj spevák Martin Jakubec.

Martin Jakubec pred týždňom zverejnil video, kde chcel upozorniť na škodlivosť testovania na ochorenie COVID-19. „Stop testovaniu špachtľou do nosa. Pravda o narušení membrány, ktorá môže človeka nakaziť COVIDOM19 účelne! Tento model má zvyšovať podiel nakazených pre štatistiku a strach ľudí. Hazard s ľudským zdravím v priamom prenose,“ napísal miláčik postarších dám k videu.

36-ročný spevák je presvedčený, že testovanie spôsobí viac problémov ako úžitku. Vyjadrenia Jakubca však nepríjemne prekvapilo všeobecnú lekárku Janu Bendovú. Tá absolútne odmieta tvrdenia, že by špachtľa pri testovaní prepichla mozgové blany alebo vložila do mozgu čip.

Doktorka známa z markizáckej relácie Teleráno netajila hnev. ,,Adrenalín mi dnes do výšin dostal Martin Jakubec, ktorý bez akejkoľvek znalosti anatómie ľudského tela vo videu veľmi „odborne“ vysvetľuje, ako sa vatovým tampónom pri výtere poškodzuje imunita a robí diera do mozgu. POZOR na šíriteľov takýchto konšpirácií, ktorí sa týmto konaním len snažia zvýšiť svoju sledovanosť, ale nenesú žiadnu zodpovednosť za následky svojho konania. Obávam sa, že na to doplatíme,“ upozornila Bendová na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Vyjadrenie Martina Jakubca

Zdroj: YT/Martin Jakubec  |  Foto: YT/Martin Jakubec, Asinko, IG/mudrbendova

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...

ZOMREL slávny skladateľ veľkých hitov: TOTO zahlásil moderátor RTVS!

Len pred pár hodinami zarmútila fanúšikov smutná správa. Do...

ZLÉ správy pre Lipšica: Najvyšší súd rozhodol, že porušil…!

Generálny prokurátor Maroš Žilinka sa minulý rok obul do...

Matovič spôsobil štrajk miest a obcí: Môžu zatvoriť škôlky, školy a..!

Balík pomoci pre rodiny bol pred pár hodinami schválený...