Vyšetrovanie definitívne ukončené: V prípade Violy NEŠLO o vraždu!

Dátum:

11. novembra 2019 šokoval celé Slovensko nález tela 34-ročnej učiteľky Violy Macákovej, ktorú našli v bratislavskom prístave. Ako iba pred okamihom informovala polícia, stíhanie ohľadom smrti mladej ženy, ktorá bola prv vyšetrovaná ako vražda, bolo definitívne vo veci zabitia zastavené!

Vyšetrovateľ bratislavskej krajskej kriminálky dňa 24. februára zastavil trestné stíhanie v trestnej veci zabitia 34-ročnej Violy. Ako uviedol portál Topky.sk, podľa policajného vyšetrovateľa k predmetnému došlo z dôvodu, že závery znaleckého skúmania Kriminálneho a expertízneho ústavu vylúčili zavinenie smrti zosnulej cudzou osobou.

Telo učiteľky bolo objavené v polovici novembra v prístave, pričom na sebe mala roztrhané silónky, sukňu, pulóver, vestu a nikde v blízkosti nemala kabát ani doklady. Okrem skutočnosti, že oblečenie mala od pol pása nadol premočené, Viola mala i početné zranenia. Kým dnes polícia tvrdí, že v predmetnom prípade nešlo o vraždu, 21. novembra sa riaditeľ Krajského policajného riaditeľstva Adrián Pavlík vyjadril, že: „Sleduje nás páchateľ.“

Napriek tomu už pred rokom kompetentní pracovali s možnosťou, že brunetka mohla spáchať samovraždu. Kamerové záznamy z Bratislavy totiž preukázali, že sa mala mestom prechádzať úplne sama, pričom svojim priateľom posielala textové správy s ospravedlnením. Pitva však preukázala mnohé zranenia sympatickej ženy, v dôsledku ktorých je verejnosť aj naďalej presvedčená, že za úmrtím učiteľky stojí vrah.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Topky.sk | Foto: FB/Pol, V.M.

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenská športová hviezda sa vydala: Bola z nej PREKRÁSNA nevesta!

Úspešná hviezda domácej športovej scény prežila uplynulý víkend jeden...

Slovenská speváčka ŠOKUJE: Túto nechutnosť šíria o Emme Čaputovej!

Emma Čaputová, dcéra slovenskej prezidentky, sa v minulosti opakovane...

Ďalší ŠOK: NAKA obvinila známeho poslanca!

V politickom prostredí je opäť rušno. Národná kriminálna agentúra...

Odkiaľ zoberie Slovensko plyn? SPP podpísal NOVÚ zmluvu s…!

Slovenská vláda spoločne s ďalšími krajinami Európskej únie zvažuje,...