V nedeľu patril hlavný vysielací čas na TV Markíza obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome, kde sa tento raz predstavili neštandardní súťažiaci. Dospelé tváre domáceho šoubiznisu vystriedali najmladší herci a deti umelcov, pričom vysielanie sa stretlo s mimoriadnou odozvou publika. 

Tretia májová nedeľa patrila na Markíze talentovaným deťom, ktoré sa prezliekli za slávne osobnosti a zaspievali ich najväčšie hity. Šou Tvoja tvár znie povedome odštartovalo číslo dcéry Márie Čírovej, pričom tá sa prevtelila do 11-ročnej Darinky Rolincovej. Zoe predviedla pred kamerami jedinečný talent, a kým akoby speváčke z oka vypadla, nezaostávala ani v hlasovom prejave.

Fantastický hlasový potenciál predviedol aj Štefan Bugala, syn hlasovej koučky Jany Daňovej, ktorý prekvapivo zvládol aj také sústo, akým bol energický Bruno Mars. Tesne za ním preniesla divákov do rozprávkového sveta hviezda seriálu Oteckovia Izabela Gavorníková, pričom spoločnosť na pódiu jej robila fenka Dorka. Vystúpenie talentovaného dievčatka, ktoré zaspievalo ikonickú a mimoriadne ťažkú skladbu Over the Rainbow, rozcítilo nielen fanúšikov, ale aj porotu.

Následne sa na pódium postavila absolútne zmenená Emka Kandráčová, dcéra muzikanta Ondreja Kandráča, spievajúc megahit Dance Monkey, čím roztancovala všetkých prítomných, vrátane svojho otca. Po nej sa mikrofónu chopil bezprostredný budúci lekár Oliver, syn hercov Karin Olasovej a Přemysla Boublíka, ktorý milo prekvapil divákov ako Elvis Presley. Kráľa rock’n’rollu napokon vystriedal najmladší účastník šou Peťko Zvolenský, syn Dominiky Mirgovej. 6-ročný chlapček práve v deň nakrúcania oslávil svoje narodeniny a na pódiu sa mal objaviť priamo s Kalim, avšak ten sa mu z dôvodu ochorenia prihovoril len prostredníctvom videa.

Po hip-hopovom čísle prebrala štafetu Katka Čačíková, dcérka Márie Podhradskej zo Spievankova, a všetkých potešila rozkošným prevedením rytmickej skladby Shake It Of od Taylor Swift. Absolútnym vrcholom večera sa napokon stalo vystúpenie mladého herca Maroša Baňasa z Oteckov. Nádejná hviezda domácej scény sa prevtelila do nezabudnuteľnej Edith Piaf a prekvapivo profesionálnym výkonom sa stal 11-ročný teenager víťazom celej šou, pričom na druhom mieste skončila Emka Kandráčová a na tretej priečke Zoe Kachútová.

Víťaz Maroš Baňas

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza | Foto: IG/tvojatvarzniepovedome