Proti novému farmárovi týždňa Erikovi Zahorjanovi stoja tvrdí bojovníci! Mladému Prešovčanovi chýba rešpekt od novozvolených sluhov Henricha a Rebeky, ktorí mu otvorili vojnu hneď po vyhlásení ich mien. Rozbroje na statku sa stupňujú a Erikovi prechádzajú ostatní farmári cez hlavu. No to, čo si sluhovia spolu s viacerými dovolili bez súhasu ich vedúceho, prekročilo všetky medze!

Zaľúbení farmári sa v mundúre sluhov necítia komforntne, dokonca si ani nemyslia, že by tento titul dostali kvôli ohrdnutej exmilenke Nikol. Nadobudli totiž pocit, že do tejto pozície boli vyhlásení preto, lebo Heňo ohrdol lásku Sáry a Rebeka sa vykašľala na Erika.

Farmári sa pri večernej debate rozčuľovali nad skutočnosťou, že aktuálne hlavy statku zjedli všetok lekvár a vločky! Táto skutočnosť im nedala spať, a preto sa rozhodli pre pomstu. Matúš tak prišiel s návrhom upiecť rebrá, ktoré boli pôvodne určené na konzumáciu pre všetkých.

Mnohí farmári sa na toto obžerstvo iba z diaľky prizerali a svedomie im nedalo sa hostiny zúčastniť. Evidentnú radosť z chutnej pochúťky však mal navrhovateľ procesu Matúš, hlavný kuchár pomsty Henrich, vysmiata Beáta a nechtár Mário Rigó. Nech už budú následky nočnej hostiny akékoľvek, isté je, že farmár týždňa bude musieť nejaký čas prečkať s tukovou zásobou vločiek a lekváru, pretože mastnota rebierok ho stretne maximálne na špinavom stole, ktorý zostal po hladných farmároch.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

https://streamable.com/r3cauk

Zdroj: markiza.sk | Video: streamable.com