Komička a bývala účinkujúca tanečnej šou Let´s Dance, Eva “Evelyn” Kramerová, sa vždy prezentuje ako veselá žena, ktorá si nemá problém robiť zo seba žarty. No nedávno ju však smiech určite prešiel.

Evelyn má na sociálnych sieťach množstvo fanúšikov, ktorých každý deň zásobuje informáciami, prostredníctvom fotiek a videí zo svojho života. Často si v nich vie “vystreliť” sama zo seba, čo je v dnešnej dobe veľmi sympatické gesto. O jej popularite svedčí aj počet jej fanúšikov na Insatgrame, ktorých má vyše 118-tisíc.

No nájdu sa aj takí neprajníci, ktorí Evelyn rozhodne nič nedarujú. Jednou z takých je aj žena, ktorá sa rozhodla reagovať na jeden jej príspevok na Instagrame, na tzv. Instastories. Aj keď primárne išlo o to, že Evelyn chcela dať do povedomia novú sériu nejakej televíznej šou, fanúšička alebo skôr antifanúšička reagovala na jej výzor. Evelyn si totiž prednedávnom dala ostrihať ofinu a stretla sa skôr s pozitívnymi reakciami.

No táto žena si myslí niečo iné: “Prepáč, ale nechápem, kde berieš sebavedomie. Myslíš si, že si pekná alebo o tom vieš, ako strašne škaredá si. Naozaj, škaredšiu ženu som ešte nevidela, šialené. Prepáč.”

Evelyn jej na to však odpísala len stručné “Choď do pr*ele.”

Aj keď Evelyn pôsobí pozitívnym a humorne ladeným dojmom, myslíme, že takáto správa by nepotešila žiadnu ženu.

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram