Štrnásta séria reality šou Farma opäť vytvorila zamilované páriky a veľmi dobré priateľstvá. Mnohí farmári plánovali udržiavať vzťahy s niektorými súťažiacimi aj v reálnom živote. Krásnym príkladom sú Martina Korkobcová a Viktória Štefaňáková, ktoré sa dokonca nazývali sestrami. Dnes je však ich vzájomná náklonnosť už len minulosťou!

Muffy a Viki si padli do oka takmer okamžite. Spoločne sa dohadovali na taktike hry, no zároveň si obe neraz vyliali srdce hovoriac o ich súkromných životoch. Keď rázna vegetariánka vypadla v dueli, dvojnásobná mamička rozlúčku preplakala. Viki jej však držala palce počas tzv. zlatého týždňa, no už ako exfarmárka.

Počas finále sa karta obrátila a rodáčka zo Spišskej Novej Vsi sedela pri Giulane, pričom fandila Fifovi. Niet sa čo diviť, že sa mnohí fanúšikovia pýtali Muffy, či ostali kamarátkami. Známa TikTokerka priznala, že vôbec netuší, čo sa stalo. Po odchode zo statku spolu vychádzali, no zrazu nastal zlom. ,,A tak vám poviem, je mi to jedno, pretože keď sa človek vie takto obrátiť, neviem kvôli čomu, lebo som na ňu v živote nič nepovedala,“ prezradila na sociálnej sieti. ,,Nie sme kamošky ani nebudeme kamošky,“ následne dodala Martina.

Viki napokon prezradila, čo je kameňom úrazu. ,,Ja som počula, že ony na mňa rozprávajú zlé veci, takže pre mňa to bola konečná,“ povedala exfarmárka pre plusku.sk. Podľa jej slov ju sklamala aj Alex Mináriková, ktorá ju vo Farme X-tra mala označiť za falošnú. Počas finále tak ich vzťahy natoľko ochladli, že sa ledva pozdravili a následne sa ignorovali.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk,IG/muffynka_ | Foto: TV Markíza, FB/Farma