Bratislavský Slovan sa v roli outsidera predstavil na pôde Lille v zápase 3. kola Konferenčnej ligy UEFA. Pri absencii Vladimíra Weissa mladšieho dostal kapitánsku pásku na rukáv Juraj Kucka.

Po 45 minútach viedol Slovan trošku senzačne 0:1, pričom gól strelil zase Aleksandar Čavrič, ktorý je aj v tejto sezóne hlavným ofenzívnym esom klubu a jeho udržanie v kabíne bolo azda najlepším rozhodnutím, ale mohol klub urobiť.

Každopádne, navzdory polčasovému vedeniu v defenzívnejšie ladenom rozostavení 3-5-2, si niektorí ľudia viac všímali toho, že v základnej zostave sa okrem kapitána Kucku nenachádzal ani jediný slovenský futbalista. Hneď ôsmi sa ocitli na lavičke náhradníkov. A ako hodnotíte vy skutočnosť, že Slováci sú v Slovane “na druhej koľaji”?