Xénia Gregušová (21) bola miláčikom divákov súťaže Farma 12, pričom aj súperi ju často označovali za najobľúbenejšiu hráčku na statku. Boj o 75 000 € napokon vyhrala a nechala za sebou aj svojho terajšieho priateľa Lukáša Stanislava. Aj keď sa spočiatku zdalo, že “farmárski snúbenci” vzťah v reálnom živote nepotvrdia, opak je pravdou a teraz s fanúšikmi zdieľajú svoj zamilovaný život aj z neďalekých Kanárskych ostrovov.

Xénia a Lukáš sú rozhodne ukážkový pár. Ich výzor pripomínajúc slávnych Barbie a Kena a bezprostredná spontánnosť na zábavných videách spôsobujú mnohým fanúšikom hotové zimomriavky. Krásna tanečnica preukázala svoju bezproblémovú povahu už na statku, kde si z ničoho a z nikoho nerobila ťažkú hlavu a bola všetkým príjemnou spoločníčkou.

A práve do povahy bezprostredného dievčaťa s dokonalou telesnou schránkou sa zamiloval aj svetoborca a cestovateľ Lukáš Stanislav, ktorý si s Xéniou doprial slobodu na pracovnej ceste na Kanárskych ostrovoch. Slnečná destinácia, príjemná voda a teplý vzduch si užívajú každou minútou a v horúcom videu sa Lukáš podelil aj pokladom, ktorý ležal priamo vedľa neho na pláži. Posúďte sami!

Ako Xénia odhodila plavky, môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/lukas.stanislav | Video: streamable.com | Foto: IG/lukas.stanislav, xenia_gregusova