Hit Mandarínka Darinka si snáď pamätá úplne každý a dodnes spievame chytľavý text slávnej detskej pesničky. Speváčka Miška Paštéková však dávno zmizla z obrazoviek. Ako sa za tie roky zmenila a čomu sa dnes venuje?

Michaela Paštéková spôsobila pred mnohými rokmi doslova ošiaľ, keď vydala hit Mandarínka Darinka či Sprayer Frayer. Chalani do nej boli paf a dievčatá sa chceli na ňu podobať. Svoju úspešnú kariéru však Miška nakoniec opustila. Ako sama priznala, je skôr introvertný typ a šoubizová sláva nebola nič pre ňu.

Svoj posledný hit vydala, keď mala 16 rokov a odvtedy sa uberá úplne iným smerom. Talentovaná Miška nakoniec vyštudovala estetiku spolu s teóriou a dejinami výtvarného umenia a architektúry. V súčasnosti učí na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave, je predsedníčkou Slovenskej asociácie pre estetiku a venuje sa aj teórii fotografie. Možno mnohých prekvapí, že si dnes už 35-ročná žena stále zachovala črty mladého dievčatka a bez problémov by ste v nej spoznali malú Darinku.

Miškin hit Sprayer Frayer

Zdroj | Foto: YouTube, Facebook