Snáď najznámejšia mužská “bábika” sveta si povedala dosť! Potom, ako Rodrigo Alves investoval státisíce eur, aby sa stal vernou kópiou Kena od Matella, zhodnotil, že sa vlastne cíti ako žena uväznená v cudzom tele.

Nuž, aj také veci sa stávajú. Potom, čo Rodrigo Alzes investoval do “skrášlenia” svojho zovňajšku viac ako pol milióna eur, z túžby stať sa dokonalým Kenom vzišla myšlienka byť radšej Barbie. 36-ročný rodák z Brazílie tak okamžite zahájil ďalšiu premenu, ktorá tentokrát zahŕňa aj zmenu pohlavia! „Som známy ako Ken, ale vo vnútri som sa vždy cítil ako Barbie. Je úžasné povedať svetu, že som dievča,“ uviedol pre médiá.

Potom, ako si v minulosti nechal opakovane upraviť tvár i telo, aby pôsobili mužskejšie, začal napokon prijímať hormonálne injekcie. „Konečne sa cítim ako skutočná ja. Očarujúca, krásna a ženská. Celé roky som sa snažila žiť život ako muž. Mala som do tela vložené falošné tehličky na bruchu, mala som imitáciu svalov na rukách, avšak klamala som samej sebe. Som žena a vždy som mala ženský mozog. Teraz sa moje telo a myseľ zhodujú,“ hovorí.

Rodrigo má dnes taktiež predĺžené vlasy a momentálne sa necháva v ženských šatách a vysokých podpätkoch oslovovať Roddy. Ako tiež prezradil, nedávno si nechal odstrániť ohryzok a upraviť bradu, pričom sa pripravuje na komplexnú zmenu pohlavia. Najviac zo všetkého sa však teší na skutočnosť, že bude môcť nosiť výstrihy, ktoré budú podľa jeho mienenia pôsobiť žensky a zvodne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Mirror, LADbible | Foto: IG/rodrigoalvesuk, FB/Rodrigo Alves