Obľúbený slovenský moderátor Tomáš Juríček má za sebou mimoriadne úspešný a krásny víkend. Jeho manželka Anežka mu porodila druhé dieťatko, tentokrát synčeka.

Moderátor markizáckej relácie Teleráno a Rádia Viva sa teší z veľkej noviny. Dva roky po narodení rozkošnej dcérky Samary Tomáš Juríček s manželkou Anežkou privítali na svete druhého potomka, ktorý sa vypýtal na svet v sobotu večer.

moderátor

Sympatický otecko sa správou pochválil aj na Instagrame, kde už stihol zverejniť niekoľko príspevkov so synčekom. Na jednom má drobček dokonca vztýčený prostredník. ,,Ak by som mal punkrockovú kapelu a vydával by som album, tak toto by bol jednoznačne jeho cover. Oli sa narodil a v prvých pár minútach na tomto svete dal takýto odkaz,” okomentoval s humorom fotku ručičky malého rebela.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Ok, Oli…Keď budeš chcieť vztýčiť kedykoľvek svoj prostredník – ja ťa v tom budem podporovať… vztýč svoj prostredník nenávisti, závisti, zlobe… vztýč svoj prostredník agresii a útlaku, vztýč svoj prostredník klamstvu a hlúposti, všetkému zlému, čo nás neposúva vpred, ale ťahá naspäť… Ale vztýč svoj prostredník aj všetkému zlému, čo by si si mohol zobrať odo mňa… Aj keď ti sľubujem, že sa budem snažiť odovzdať ti to najkrajšie… Vitaj Oli,” odkázal Tomáš synčekovi, ktorý je rovnako ako jeho staršia sestrička poriadny vlasáč. Srdečne gratulujeme a prajeme veľa zdravia!

Zdroj/Foto: Instagram/juricek_tomas, telerano