Mrtvola vo Váhu
Mrtvola vo Váhu

Otrasný nález sa naskytol rybárovi z Trenčína, ktorý pokojne lovil ryby v rieke Váh. Miesto ryby však chytil na udicu mŕtvolu mladého človeka! Čo nebohého pripravilo o život momentálne vyšetruje polícia.

Otrasné! V sobotu podvečer sa v Trenčíne naskytol ohavný pohľad. Rybár, ktorý pri brehu Váhu lovil ryby zistil, že mu niečo zabralo na udicu. Zrazu si uvedomil, že miesto očakávanej ryby vylovil mŕtvolu muža.

Po šokujúcom zistení bola privolaná polícia i hasiči. Ako sa pre portál noviny.sk vyjadril veliteľ zásahu Michal Šedivý, “po zdokumentovaní miesta sme pomocou technických lán a potápačských oblekov dostali osobu na breh, následne sme zistili, že telo sa vo vode nachádzalo minimálne týždeň.” Polícia zistila, že ide o 23-ročného Poliaka. Príčiny smrti budú známe až po pitve.

Zdroj: noviny.sk | Ilustračná foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Ivana J
Hrdá východniarka, ktorú upokojuje zelená farba. Slovensko považuje za nádhernú krajinu s neskutočným kultúrnym bohatstvom. Miluje prírodu, vôňu lesa, naše veľhory a folklór. Keby mohla, chodí aspoň jeden deň v týždni v kroji. :) Nikdy nesúdi knihu podľa obalu.