Silvia Kucherenko dlhšie obdobie vystupovala na verejnosti s neprehliadnuteľnými estetickými úpravami, pričom v posledných mesiacoch sa doslova mení pred očami fanúšikov. Kým ešte nedávno pripomínala svojim výzorom umelú bábiku, dnes je z nej očarujúca žena!

Modelka Silvia Kucherenko onedlho oslávi štyridsiate narodeniny, avšak dnes vyzerá lepšie než kedykoľvek predtým. Hrdá mamička syna Alexandra bola dlhé roky v očiach verejnosti spájaná predovšetkým s estetickými vylepšeniami, ktoré dnes už razantne odmieta. Aj keď má útla blondínka prirodzene plné pery, kedysi sa pýšila výraznou dávkou kyseliny hyalurónovej, v dôsledku ktorej mala doslova neprehliadnuteľný objem.

Silvia však v minulosti stavila aj na umelé mihalnice, predĺžené vlasy, vytetované obočie či linky na očiach, pričom momentálne sa všetkého postupne zbavuje. Ako však priznala, skrášlenie na viečkach sa odstrániť nedá, no ak by mala vrátiť čas, ostala by prirodzená. Taktiež dodala, že sa už nechystá na žiadnu plastickú operáciu a rukami odborníkov prešiel len jej nos a dekolt.

A práve ten blondínka prevetrala počas uplynulého víkendu, keď si v bazéne vyskúšala jazdu na čoraz populárnejšom paddleboarde. Kým fanúšikom na sociálnej sieti ukázala luxusné pozadie, napokon odhodila vrch plaviek a poslala im virtuálny bozk.

Silviu v plavkách môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/official_silviakucherenko