Nikoleta si získala popularitu, najmä už mužskej časti publika, počas šiesteho pokračovania známej reality šou Farma. Po jej skončení sa blondína zmenila, nechala si zväčšiť poprsie, ktoré sebavedomo prezentuje na každom zábere. 

Daniela Nikoleta Kortišová sa dostala do povedomia Slovákov vďaka účinkovaniu v markízackej Farme. Aj napriek tomu, že blondína s umelými prsiami a perami sa už na televíznych obrazovkách neobjavuje, na sociálnych sieťach má desiatky tisíc fanúšikov.  Pravidelne im prináša poriadne pikantné a erotické zábery, na ktorých má exfarmárka skutočne minimum oblečenia.

Už počas účinkovania v šou mala Nikoleta skvelú postavu, ktorú sa nikdy nehanbila ukázať aj okoliu. Jej nedávny záber z dovolenky však atraktívne vôbec nepôsobí aj napriek obrovským silikónom. Blondína je na ňom zachytená, ako leží na pláži v plavkách, pričom je jasne vidieť, že exfarmárka je až nezdravo chudá – trčiace rebrá, panvové kosti a prepadnuté brucho vyvolávajú skôr dojem choroby ako príťažlivosti. Záber nájdete TU!

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook