Slovenský herec Marek Fašiang je vášnivým cestovateľom, pričom si iba pred pár dňami vychutnal výlet spoločne s priateľkou Terezou v Tatrách. Svojím konaním však poriadne nahneval ochranárov.

Marek Fašiang sa pred pár dňami pochválil záberom z Tatier, pričom sa s priateľkou Terezkou kúpal v jednom z horských jazierok. Dokonca si vodu vychutnával úplne nahý a na fotke si intímne partie zakrýva iba premočenými kraťasmi.

Stačila jedna fotografia, aby 34-ročný herec vzbudil hnev u mnohých ochranárov na čele s riaditeľom TANAP-u Pavlom Majkom. ,,Plesá a potoky sú v piatom stupni ochrany TANAP-u. Akákoľvek činnosť v nich je prísne zakázaná. Týka sa to aj plávania,“ upozornil Majko pre cas.sk. Návštevníci môžu mať problém, ak si v plese čo i len omočia nohy, pričom pokuta sa môže vyšplhať až do výšky 300 eur.

Seriálový tatušo sa však bráni a svoje nudistické plávanie nepovažuje za problém. ,,Viem o tom, že kúpanie v Tatrách je zakázané. Išlo však o súkromný pozemok a mali sme to dovolené. Tiež sme teda vedeli, že je to uzavretý priestor, kde nás nikto nemôže vidieť,“ zareagoval Fašiang. Nad jeho vyjadrením však neveriacky krúti hlavou šéf TANAP-u, ktorý si myslí, že jeho konanie je v rozpore so zákonom.

Odhaleného Mareka si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: IG/marekfasiang