Alžbeta Ferencová bez pochýb patrí k najkrajším tváram slovenského šoubiznisu. Na televíznych obrazovkách ju už nevídame, no svojim záľubám zostáva naďalej verná, pričom jednou z nich je tanec. Isté tanečné kreácie predviedla i v relácii „Koleso šťastia“, no diváci pomerne kriticky usúdili, že Betkine pohyby pôsobia prehnane a afektovane. Stačí však zmeniť prostredie, naladiť dobrú hudbu a ukáže sa, že talentované dievča tancuje naozaj bravúrne!

 

A niet sa čomu čudovať! Slovenka sa totiž tancovaniu venuje už od detstva. Najprv ju lákal streetdance, no napokon si jej srdce získalo latino, konkrétne salsa, ktorú profesionálne tancuje už 8-9 rokov. S fanúšikmi sa o tanečné tréningové videá podelila niekoľkokrát ale to, čo predviedla tentoraz vyráža dych. Precítené ladné pohyby bokmi na hudbu speváka Maluma nelichotia iba mužským očiam, no aj ženy musia uznať, že salsa v Betkinom podaní vyzerá maximálne žensky a príťažlivo.

Vzťah k umeniu si kráska vypestovala natoľko, že nezostala iba pri tanci ale začala aj spievať. Je členkou dievčenskej skupiny Forsomeone, no nezanedbáva ani sólo cestu hudobnej kariéry. V minulosti to dokonca skúšala v oblasti modelingu, súťažou Miss Universe 2010 či ako modelka na rôznych prehliadkach a v reklamách. Prioritou číslo jeden však pre ňu zostáva spev a je dosť možné, že o talentovanej dievčine budeme ešte počuť.

Betkin tanec:

 

Zdroj: Instagram | Video: Instagram, streamable.com