Je to iba pár hodín, čo sa na verejnosť dostala informácia o nečakanej smrti známej moderátorky. Zdalo sa, že prežíva najšťastnejšie obdobie vo svojom živote, keďže o pár týždňov sa mala vydávať. Opak bol však pravdou! Nikto netušil, čo prežíva za zatvorenými dverami mimo televíznych kamier.

Americká moderátorka Neena Pacholke bola v sobotu (27. augusta) nájdená vo svojom byte bez známok života. Privolaní záchranári mohli už iba konštatovať smrť, pričom obhliadajúci lekár nariadil súdnu pitvu. Podľa zverejnených informácií si sama siahla na život.

Jej rozhodnutie šokovalo najbližšiu rodinu i priateľov, no hlavne snúbenca Kylea Haasa, za ktorého sa mala vydať o šesť týždňov. Momentálne nie je jasné, čo stálo za činom zosnulej, keďže sa na blížiacu ceremóniu veľmi tešila.

Niektorí príbuzní sa domnievajú, že smrť 27-ročnej blondínky súvisí s traumou zo strednej školy. Neena totiž chodila s Jordanom Harrisom, ktorý bol jej veľkou láskou. Lekári mu však diagnostikovali rakovinu mozgu, v dôsledku čoho zomrel v roku 2016, kým moderátorka spravodajstva bola pri ňom do posledného dychu. Aj po jeho smrti podporovala rôzne charitatívne organizácie, ktoré upozorňujú na prevenciu či výskum rakoviny.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: nypost.com  |  Foto: Twitter, FB/Neena Pacholke, Pixabay