Spevácka ikona Dara Rolins momentálne žiari šťastím, pričom v uplynulých mesiacoch, zdá sa, našla lásku svojho života. Krásna hudobníčka, ktorá už onedlho oslávi neuveriteľných 50 rokov, dokonca zorganizovala narodeninovú párty s výrazným predstihom. 

Dara Rolins vo štvrtok prekvapila verejnosť, keď pre rodinu a blízkych priateľov spolu s partnerom Pavlom Nědvedom zorganizovala veľkolepú párty. Mnohí predpokladali, že dvojica si povie svoje životné áno, avšak opak bol pravdou. Zaľúbenci totiž oslavovali spoločné okrúhle narodeniny, ktoré športovec dovŕšil 30. augusta, kým Dara sa zapíše do klubu päťdesiatničiek 7. decembra.

Udalosť sa konala v Taliansku pri jazere Maggiore, kde sa medzi inými zabávalo aj množstvo osobností zo sveta domáceho šoubiznisu. Okrem Dominiky Cibulkovej, ktorá ukázala rastúce tehotenské bruško, na párty nechýbali ani Zuzana Kubovčíková Šebová, Lukáš Kimlička či Andrej Kusalík. Práve priatelia speváčky zverejnili na sociálnej sieti Instagram množstvo záberov dvojice, ktorá nešetrila úsmevmi, dobrou náladou, láskou, ale ani bozkami. A musíte uznať, že zamilovanosť z oboch zaľúbencov doslova srší.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/dararolins_vermi, domicibulkova, andrejkusalik, natalia.envy, lukaskimlicka, adampavelka