Na obrazovkách TV Markíza získal mimoriadnu pozornosť divákov seriál Druhá šanca, v ktorom stvárnili hlavné úlohy Ján Koleník a Sarah Arató. Pôvabná herečka, pre ktorú sú typické dlhé hnedé vlasy, sa s príchodom leta odhodlala na výraznú zmenu, pričom tá dodala jej výzoru šmrnc.

Seriál Druhá šanca lámal v uplynulých mesiacoch rekordy sledovanosti nielen vďaka výbornému príbehu, ale aj výkonom slovenských hercov. Jednou z nich bola aj krásna herečka Sarah Arató (28), známa z projektov Najhorší týždeň môjho života, Červené pásky či Oteckovia.

Televízna Júlia Kalmanová sa po prvotnom úspechu už onedlho vráti na televízne obrazovky i v druhej sérii obľúbeného seriálu, kým v týchto dňoch prebieha natáčanie nových epizód. Brunetka sa zvedavým divákom ukázala v bielom plášti prostredníctvom sociálnej siete Instagram, a tí si okamžite všimli zásadnú zmenu.

Vlasy Sarah si totiž vzal pod nožničky profesionál, ktorý jej vykúzlil nový účes. Herečka tak má dnes nielen skrátené, ale aj vyžehlené svoje husté kučeravé kadere, pričom zostrih jej mimoriadne pristane!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Sarah po premene

Foto: IG/saraharato, tvmarkizaofficial, branislavsimoncik, zoomtalentagency