Lucie Vondráčková si získala pozornosť slovenských i českých poslucháčov ešte ako malé dievčatko, avšak zásadnú kariéru odštartovala úspešným hitom Džíny. Dnes 42-ročná hviezda nadviazala na triumf z roku 1996 a obnovila jednu zo svojich najikonickejších skladieb, ktorú poznajú doslova generácie poslucháčov.

Nestarnúca speváčka Lucie Vondráčková si nedávno prešla turbulentným obdobím, keď sa jej v roku 2019 rozpadol dlhodobý vzťah s hokejistom Tomášom Plekancom. Dvojnásobná mamička sa vtedy vrátila z Kanady do Českej republiky, kde opäť naplno rozbehla svoju kariéru. Potom, ako vydala viacero skladieb, ktoré zarezonovali aj medzi jej fanúšikmi, sa vrátila k hitu, ktorý z nej spravil skutočnú hviezdu.

Lucka prespievala svoj singel Džíny z roku 1996, pričom k nemu nahrala aj nový videoklip, v ktorom sa však objavujú i zábery z toho pôvodného. “Veľmi ďakujem za všetky reakcie a zdieľania. A že vás tá cesta minulosťou baví. Pamätaj si, že žiješ v dobe, o ktorej raz budeš hovoriť staré zlaté časy,” citovala Leszeka Kumora speváčka, ktorá akoby zastavila čas.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Džíny original z roku 1996

Zdroj: YouTube, IG/lucievondrackovaofficial