Karolína Farská je jednou z organizátoriek protestov Za slušné Slovensko. Z tohto dôvodu musí čeliť pravidelným útokom zo strany politikov či širokej verejnosti. Posledný incident ňou však otriasol, pričom neskrýva strach, z na prvý pohľad, nevinnej situácie.

Karolína sa stala tŕňom v oku mnohých Slovákov, ktorí nesúhlasia s názormi, ktoré prezentuje na verejnosti. Situácia sa však vyhrotila pred pár dňami, keď pri Farskej zastavilo auto popri tom, ako čakala na autobusovej zastávke.

Neznámy muž vystúpil z vozidla, pričom si ju natáčal na telefón a so zvýšeným hlasom sa jej pýtal, či je to „Sorošove dieťa“. ,,Bála som sa, že ma každú chvíľu udrie. Hovoril o Sorošovi, o Nadácii otvorenej spoločnosti, kričal ako hulvát,“ opísala incident pre plusku.sk vystrašená žena. Nakoniec ju zachránil príchod autobusu.

Kolega Farskej, Juraj Šeliga z iniciatívy Za slušné Slovensko uviedol, že plánujú podať trestné oznámenie, keďže situácia sa každým dňom zhoršuje. K celej veci sa nakoniec vyjadrila aj Karolína na sociálnej sieti, kde popísala svoj život po tom, ako sa rozhodla verejne prejaviť svoje názory.

Vyjadrenie Karolíny Farskej

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook/Karolína Farská, Facebook/Som za Slušné Slovensko