Napriek tomu, že na obrazovkách TV Markíza prebieha drsný boj o fešáka Radka Urbanyaka, v realite si už účastníčky šou Ruža pre nevestu nažívajú svoje vlastné životy. Ktorá kráska sa stala ženíchovou vyvolenou, vie zatiaľ iba úzky okruh ľudí. Zdá sa však, že favoritka Julie to nebola.

Julie Hojdyszová narobila v uplynulej epizóde šou Ruža pre nevestu poriadny rozruch, keď sa pár dní po náhlom odchode do Prahy kvôli práci znovu objavila medzi dievčatami vo vile na Srí Lanke. Letieť opäť tisícky kilometrov sa rozhodla preto, lebo cítila, že medzi ňou a Radkom Urbanyakom by mohlo byť niečo viac. O tom, že je česká kráska jednou z favoritiek, svedčí skutočnosť, že bola vôbec prvá, ktorú ženích pozval na rande.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Keďže vysielanie romantickej zoznamky nie je v televízii ešte ani v polovici, všetci účastníci musia o vývoji šou mlčať. To ale neznamená, že sa nemôžu pohybovať v spoločnosti tak ako práve Julie. Modelka nedávno zavítala na odovzdávanie českých hudobných cien Anděl, kde dorazila po boku Lua z tretej série Love Islandu.

Krásna Julie z Ruže bez make-upu: Fíha, vyzerá ako iná žena!

Podľa českého portálu Extra.cz sa dvojica od seba nepohla a keď sa redaktorka speváka opýtala, či medzi nimi nie je niečo viac, Lu odpovedal pomerne záhadne. ,,Uvidíme,” uviedol s úsmevom a pokrčil plecami. Vzájomná spoločnosť a neurčité slová by sa však určite nekonali, keby bola Julie stále opantaná Radkom.

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram/julie__hojdyszova