Slovenská herečka Zdena Studenková (68) je známa svojim ostrým jazykom vo chvíľach, keď to považuje za nutné. Neraz si nedala servítku pred ústa ani pred reflektormi kamier. Tentokrát sa neudržala na vlastnom predstavení, na ktorom bola hviezdou večera.

Zdena Studenková patrí medzi naše najlepšie herečky už desiatky rokov. Účinkovala v úspešných filmoch, seriáloch a ako ryba vo vode sa cíti aj na divadelných doskách. I napriek tomu, že by si pokojne mohla užívať dôchodok, neodolala novej výzve. Známa blondínka totiž hviezdi v predstavení ,,Shirley Valentine“, kde hrá úplne sama.

Obľúbená umelkyňa je na javisku celé dve hodiny, pričom musí byť kompletne sústredená. Niet sa čo diviť, že nedávno ju rozčúlilo, keď v publiku započula zvoniť telefón. ,,Neruším? Ja počkám,“ povedala divákom a prerušila hru, aby našla vinníka. Jej rozrušenie pobavilo divákov a Zdena napokon pokračovala v dlhom monológu.

Situácia sa však zopakovala a rodáčka z Bratislavy opäť prerušila predstavenie. Z hľadiska sa napokon ozval muž, ktorý bol na predstavení so ženou, ktorej neustále zvonil telefón. Studenkovej sa ospravedlnil a oznámil jej, že pani vedľa neho má 70 rokov. ,,Takí sme tu viacerí,“ zahlásila herečka, ktorá o dva roky oslávi spomínané jubileum. Od divákov si vyslúžila veľký potlesk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: sarm.pluska.sk  |  Foto: TV JOJ, TV Markíza