V obľúbenej relácií Inkognito sa objavilo už mnoho ľudí, pričom sa niektorí živili skutočne netradičnými prácami. Pozornosť si taktiež získali aj tajní hostia, ktorými sú zväčša speváci, herci, športovci i moderátori. Najnovšia epizóda však bola výnimočná vďaka 14-ročnej Emke.

Diváci môžu odvážnu slečnu poznať z relácie V siedmom nebi, v ktorej sa jej dojemný príbeh dotkol celého Slovenska. Celý život totiž pomáha nepočujúcim rodičom, a zároveň musela bojovať so zákernou rakovinou. Ema sa však priznala, že miluje reláciu Inkognito. Na narodeniny tak dostala darček a stala sa jedným z hostí. Celebritní hádači tak mali uhádnuť “povolanie“ milej školáčky.

Nakoniec sa glosátorom podarilo zistiť, že Emka sa venuje tlmočníctvu v posunkovej reči. Po tom, ako sa však jej ťažký osud prezradil v štúdiu, Zdenka Studenková a Zuzka Šebová nedokázali zadržať slzy. ,,Emuška, si strašne statočná. A chcem sa ťa, prosím ťa, len aby som to prežila do konca, spýtať, ako sa v posunkovej reči povie kov,” snažila sa odľahčiť situáciu dojatá Zuzka.

Zdroj: joj.sk  |  Foto: Instagram/tvjoj  |  Video: joj.sk