Strach z nákazy koronavírusom v ľuďoch vyvoláva tie najtemnejšie vlastnosti, čo potvrdzuje aj najnovší prípad z Talianska. Mladého zdravotníka totiž pohltil tak veľký hnev, že zabil svoju priateľku. Za všetkým je ochorenie COVID-19!

K dnešnému dňu (5. apríla) hlási Taliansko 124 632 nakazených pacientov a 15 362 mŕtvych. V krajine, ktorá je známa chutnými pizzami a lahodnými cestovinami, prevláda obrovský strach. Ten pocítil aj zdravotník Antonio, ktorý mal vážne podozrenie, že ho priateľka Lorena nakazila ochorením COVID-19. Bola totiž taktiež zdravotnou sestrou.

V záplave zlosti 27-ročnú ženu zaškrtil a následne kontaktoval políciu. Pred príchodom mužov zákona sa však aj on pokúsil o samovraždu. ,,Zabil som ju, lebo ma nakazila,“ mal povedať 28-ročný muž policajtom po tom, čo sa mu nepodarilo zabiť.

Privolaným obhliadajúcim lekárom bola nariadená pitva zavraždenej ženy, ktorá preukázala, že nakazená nebola a negatívne testy mal aj samotný vrah. Je veľmi smutné, že Lorena sa iba pár dní pred smrťou rozhodla apelovať na ľudí, aby boli zodpovední. ,,Myslíte na tých, ktorí denne bojujú s vírusom, zomknime sa, zostaňme doma. Nenakazme tých, ktorých milujeme, vyhnime sa tomu,“ napísala na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk  |  Foto: Facebook/Lorena Quaranta, Antonio De Pace