Je tomu len zopár hodín, čo fanúšikov známej influencerky Nikol Fridrichovej (34) zasiahla zdrvujúca správa. Ako bývalá účastníčka reality šou Farma priznala na sociálnej sieti Instagram, do jej života, žiaľ, vstúpila zákerná rakovina!

Kontroverzná účastníčka dvanástej série reality šou Farma Nikol Fridrichová zaujala svojim vystupovaním množstvo Slovákov, pričom dnes sa môže pýšiť takmer 100-tisíc odberateľmi na sociálnej sieti Instagram. Mladá mamička sa však len pred pár hodinami podelila s followermi o šokujúcu a mimoriadne smutnú správu.

“Došli výsledky z biopsie. Rakovina potvrdená…” uviedla k záberu, na ktorom neudržala slzy. O pár hodín neskôr zverejnila snímku s dcérou v objatí, kým chvíľu na to poďakovala fanúšikom za výraznú podporu. “Tisícky správ, nestíham otvárať. Nevládzem už ani čítať, som na liekoch. Ďakujem zo srdca za obrovskú podporu a krásne slová, veľa to pre mňa znamená,” uzavrela zatiaľ Nikol. Bližšie informácie doposiaľ verejnosti neposkytla, pričom prajeme veľa síl.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/nikki_fridrich