Z britskej kráľovskej rodiny prišla smutná správa. Princ Harry a jeho manželka Meghan Markle prišli o bábätko, ktorého príchod na svet sa snažili pred svetom utajiť. Meghan opísala strašné chvíle, keď zistila, že niečo v brušku nie je v poriadku.

Vojvodkyňa zo Sussexu len pred niekoľkými hodinami priznala najväčšiu stratu a bolesť svojho života. Meghan Markle pre The New York Times otvorene uviedla, že s Harrym, s ktorým vychovávajú malého Archieho v Kanade, ďaleko od kráľovských povinností, čakali druhé bábätko, no život všetko zariadil inak a o svoj poklad prišli.

Druhé tehotenstvo sa snažili pred verejnosťou utajiť a v tichosti sa tešili na ďalšieho člena rodiny. V jedno júlové ráno, keď sa Meghan naraňajkovala a prebalila Archieho, sa však stalo niečo strašné. „Pocítila som bolesť v podbrušku, spadla som na zem s Archiem v náručí spievajúc uspávanku, aby som upokojila nás oboch. Aby som nás rozveselila, aj keď som cítila, že niečo nie je v poriadku. Ako som zovierala v rukách moje dieťa, strácala som to druhé,“ priznáva zdrvená vojvodkyňa.

Pár hodín po prevoze do nemocnice ju už za ruku držal Harry so slzami v očiach: „Ležala som v nemocničnej posteli a držala manžela za ruku. Cítila som jeho horúcu dlaň aj bozky, mokré od našich sĺz. Civela som na chladné, biele steny a snažila sa predstaviť si, ako to prekonáme,“ dodala Meghan, ktorá teraz našla odvahu prehovoriť o bolestivom zážitku pred celým svetom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: nytimes.com │ Foto: YouTube/The Royal Family, BBC, Twitter