Redaktorka Leona Kočkovičová Fučíková po sebe zanechala dve malé dcérky. Dojemné prianie malej Leonky sa, bohužiaľ, nesplnilo. 

[sociallocker]Redaktorka Leona Kočkovičová Fučíková († 32), ktorá zomrela na Silvestra po sebe zanechala dve malé dcérky. Leonka, staršia z dcér, napísala pred Vianocami milý list Ježiškovi. Ten však po tragickej udalosti naberá úplne iný zmysel. Želanie, ktoré v ňom malé dievčatko vyslovilo sa jej, žiaľ, nesplnilo.

V RTVS pripravovala najmä reportáže z okolia Nových Zámkov

“Ďakujem ti za všetko, čo si mi doteraz poslal. Pošli mi: zošit, chlpatinku, živú mačičku. Zdravie pre celú rodinu,” želala si malá Lele, ako ju volala jej mama. Tá list svojej dcérky využila i ako svoje vianočné prianie. “Tak aj ja som Vám chcela zaželať niečo milo-veselo-vianočné. Nič originálnejšie ako List Ježiškovi mojej Lele však nevymyslím. Tak kopčím… ZDRAVÉ A CHLPATINKOVÉ,” želala šikovná novinárka, manželka a matka svojim blízkym. Malej Leonke sa však jej prianie nesplnilo. Jej mama sa už Nového roku nedožila.

Posledné prianie z listu pre Ježiška sa Leonke nesplnilo

Leona Kočkovičová Fučíková pracovala naposledy v RTVS, predtým pripravovala reportáže pre Krimi Noviny TV JOJ. O príčine smrti mladej ženy si môžete prečítať TU.

Zdroj/Foto: Facebook
[/sociallocker]