Pre každú ženu sú zasnúby veľkou udalosťou, pričom sú prvým krokom k príprave svadby. Budúce nevesty rodine a priateľkám s hrdosťou ukazujú svoj prsteň so širokým úsmevom a radosťou, že našli toho “pravého“. Aj v tomto prípade sa však nájdu výnimky, keď si vydajachtivé dámy veľmi zle poskladajú priority.

Mladá žena sa pred pár dňami na sociálnej sieti pochválila, že ju priateľ požiadal o ruku. Neskrývala nadšenie, a zároveň priznala, že nemá jeden, ale rovno tri zásnubné prstene! ,,Ak ide o šperky, som náročná, všetko musí spolu ladiť. Takže, ak mám na sebe striebro, musím mať prsteň strieborný, ak nosím zlato, musí byť zlatý a ak si dám ružové zlato, musím mať taký aj zásnubný prsteň,“ vysvetlila budúca nevesta a zverejnila aj fotografiu svojich klenotov.

Dámy vo facebookovej skupine jej to dali okamžite vyžrať, pričom sa viaceré zhodli na tom, že je nevďačná a rozmaznaná. ,,Vôbec predsa nejde o prsteň, ale o lásku a symboliku, ktorú predstavuje,“ napísala jej jedna z nahnevaných slečien. ,,Nechápem, ako môže s tebou tvoj chlap vydržať a veriť, že ho úprimne miluješ. Toto je tak vypočítavé a hlúpe,“ zareagovala ďalšia žena.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/That´s It, I´m Proposal Shaming  |  Foto: FB/That´s It, I´m Proposal Shaming, Pixabay