Mladá žena sa jedného rána zobudila a v momente zistila, že niečo nie je v poriadku. Pri pohľade do zrkadla bola vydesená, keďže mala paralyzovanú polovicu tváre. Okamžite išla na pohotovosť, kde sa podrobila niekoľkým vyšetreniam, ktoré priniesli šokujúce výsledky.

Danielle Ferguson sa pred pár mesiacmi kompletne zmenil život. Cítila sa unavene a letargicky, pričom jej tŕpol jazyk a bolela ju sánka. Išla si preto ľahnúť, no symptómom nevenovala veľkú pozornosť. Ďalšie ráno sa zobudila s paralyzovanou celou ľavou polovicou tváre.

Po detailných vyšetreniach si 29-ročná žena vypočula krutú diagnózu, ktorou je Bellova obrna. Lekár pripísal túto chorobu veľkému návalu stresu, ktorý mohol byť zárodkom ochorenia. Paralýzu nie je možné odstrániť. Rodáčka z Kalifornie je však odhodlaná vyskúšať všetko, čo by jej mohlo pomôcť. Podstupuje akupunktúru, hyperbarickú kyslíkovú terapiu či kraniosakrálnu masáž.

Nesúmerná tvár sa však odzrkadlila predovšetkým na psychike krásky, ktorá sa živí ako odborníčka na výživu. V spoločnosti cudzích ľudí sa veľmi hanbila a nechcela rozprávať. Jej psychický stav sa zlepšil po tom, ako na sociálnej sieti našla ľudí, ktorí bojujú s rovnakým ochorením. Navzájom sa podporujú a sú si oporou. Danielle si však hlavne uvedomila, že musí spomaliť. Svoje pracovné aktivity zregulovala na polovicu a väčšinu voľného času trávi na turistike.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: ladbible.com  |  Foto: Twitter, YouTube