Žena urobila svojmu novorodencovi čosi ohavné, čo dokáže zrejme pochopiť len máloktorý normálne zmýšľajúci človek. Po pôrode spanikárila a potom prišlo ohavné rozhodnutie!

Žena menom Emiri Suzaki (49) pochádza z Japonska a na polícii sa sama priznala k ohavnému činu. Mužom zákona prezradila, že v pomätení mysle urobila čosi strašné. Pred rokmi porodila mŕtve bábätko, s ktorým sa rozhodla naložiť veľmi nevhodným spôsobom: “Spanikárila som, keď som porodila neživé dieťatko. Tela som sa nevedela zbaviť, a tak som si ho ponechala,” začína priznanie podľa denníka Independent.

Tým sa však vyšinutý čin nekončí. Emiri odhalila, že telíčko zamkla v úložnej skrinke pri železničnej stanici, kde ho nechala niekoľko rokov. Za úložný priestor pritom musela platiť približne 1,50 eura na deň a pri neplatení niekoľkých dní po sebe má prevádzkovateľ právo skrinku otvoriť. Žena, ktorá dokonca nevie, či sa otrasná udalosť stala pred 4 alebo 5 rokmi, napokon uviedla, že stratila kľúč a začala pociťovať strach z toho, že niekto telíčko odhalí.

Práve to bolo impulzom k tomu, aby sa sama prišla priznať na policajnú stanicu. Vyšetrovatelia sú presvedčení, že Japonka uložila nehybné telíčko do skrinky krátko po pôrode a rovnako zisťujú presnú príčinu smrti, ktorá im napovie viac. To, aký vysoký trest žene za tento skutok hrozí, nateraz nie je známe.

Zdroj: independent.co.uk │ Foto: Pixabay